Wybory do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzone na dzień 21 października 2018 roku

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Postanowienie Nr 8/2019 Komisarza Wyborczego w Suwalkach w sprawie rozwiązania komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzien 21 października 2018 r.

Informacja o składach Komisji Obwodowych

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych kandydatach na wójta w wyborach na Wójta Gminy Bargłów Kościelny zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Bargłów Kościelny zarządzonych na dzień 21 października 2018r.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym z dnia 2 października 2018r. o obsadzeniu mandatu radnego w wyborach do Rady Gminy Bargłów Kościelny bez głosowania w okręgu wyborczym nr 12.

Obwieszczecie Gminnej Komisji Wyborczej z dnia 1 października 2018 r. o przynanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Bargłów Kościelny zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Informacja Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym z dnia 28 września 2018 r.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Suwałkach z dnia 28.09.2018 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Bargłów Kościelny.

Informacja Komisarza Wyborczego w Suwałkach z dnia 21 września 2018 r.

Obwieszczenie Wójta Gminy Bargłów Kościelny z dnia 20 września 2018 roku ws.podania do wiadomości wyborców informacji o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz mozliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym z dnia 18 września 2018 r.

Informacja w sprawie uprawień męzów zaufania i obserwatorów społecznych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw oraz wyborach wojtów, burmistrzów prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018r.

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych w wyborach do rad gmin powiatów, sejmików województw oraz wyborach wójtow burmistrzów, prezydentów miast.

Informacja Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym w sprawie przyjmowania zgłoszeń list kandydatów na radnych do Rady Gminy Bargłów Kościelny oraz w sprawie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na Wójta.

Informacja o składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym.

Uchwała 2/2018 Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym w sprawie wyboru Zastępcy Przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym.

Uchwała 1/2018 Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym w sprawie wyboru Przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym

POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Suwałkach z dnia 8 września 2018 r. w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Wójta Gminy Bargłów Kościelny z dnia 27 sierpnia 2018 roku o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym w wyborach do Rady Gminy Bargłów Kościelny zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Starosty Augustowskiego z dnia 23 sierpnia 2018 r. o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Powiatowej Komisji Wyborczej w Augustowe w wyborach do rady Powiatu w Augustowie zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Marszałka Wojewodztwa Podlaskiego z dnia 17 sierpnia 2018 r. o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Wojewódzkiej Komisji Wyborczej dla wyborów do Sejmiku Wojewodztwa Podlaskiego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 13 sierpnia 2018 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Suwałkach z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie sprostowania oczywistej omyłki pisarskiej w postanowieniu Komisarza Wyborczego w Suwałkach z dnia 30 maja 2018 r. Nr DSW-5244-1/2018 w sprawie podziału Gminy Bargłow Kościelny na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w okręgach wyborczych.

Postanowienie Komisarza wyborczego w Suwałkach z dnia 04 lipca 2018 w sprawie podziału Gminy Bargłów Kościelny na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Suwałkach z dnia 30 maja 2018 w sprawie podziału Gminy Bargłów Kościelny na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w okręgach wyborczych.

Metryka strony

Udostępniający: URZĄD GMINY BARGŁÓW KOŚCIELNY

Wytwarzający/odpowiadający: Paweł Bućkowski

Data wytworzenia: 2018-08-21

Wprowadzający: Paweł Bućkowski

Modyfikujący: Paweł Bućkowski

Data modyfikacji: 2019-09-04

Opublikował: Paweł Bućkowski

Data publikacji: 2019-09-04