Zarządzenie nr 309/2014 z dnia 2014-05-28

Numer 309/2014
w sprawie podania do publicznej wiadomości rocznej informacji za 2013 rok
Data wydania 2014-05-28

Zarządzenie nr 309/2014

wójta gminy bargłów kościelny

z dnia 28 maja 2014 roku

w sprawie podania do publicznej wiadomości rocznej informacji za 2013 rok

 

Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 885, zm.: z 2013 r. poz.938, poz. 1646; z 2014 r. poz. 379) Wójt Gminy Bargłów Kościelny zarządza, co następuje:

§ 1. Podać do publicznej wiadomości roczną informację o wykonaniu budżetu Gminy Bargłów Kościelny za 2013 rok, zgodnie z załącznikiem Nr 1 do zarządzenia.

§ 2. Informację, o której mowa w § 1, podać do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie na stronach Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Bargłów Kościelny.

§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Wójt Gminy

 

Andrzej Kwieciński


  • Nr 1

do Zarządzenia Nr 309/2014

Wójta Gminy Bargłów Kościelny

z dnia 28 maja 2014 roku

 

Roczna informacja za 2013 rok

 

 

A. Wykonanie budżetu

 

 

 

 

Wyszczególnienie

PLAN                                    (po zmianach)

WYKONANIE

WSKAŹNIK

%                    

2013 rok

1

2

3

4=3/2

I. DOCHODY

18 431 304,00

17 948 861,45

97,38

1. Dochody bieżące

18 161 122,00

17 829 517,17

98,17

2. Dochody majątkowe

270 182,00

119 344,28

44,17

II. WYDATKI

16 971 092,00

15 444 865,18

91,01

1. Wydatki bieżące

16 624 883,00

15 303 278,68

92,05

2. Wydatki majątkowe

346 209,00

141 586,50

40,90

III.DEFICYT/NADWYŻKA (I - II)

1 460 212,00

2 503 996,27

-

IV. FINANSOWANIE (1-2)

-1 460 212,00

-818 983,44

-

1. Przychody ogółem, z tego:

300 000,00

941 228,56

-

  1. kredyty i pożyczki

w tym:

0,00

0,00

-

1.1.1. na realizację programów i projektów realizowanych z udziałem środków, o których mowa  w art. 5 ust. 1 pkt 2 ustawy o finansach publicznych

0,00

0,00

-

1.2. obligacje

0,00

0,00

-

1.3. prywatyzacja majątku

0,00

0,00

-

1.4. inne źródła

300 000,00

941 228,56

-

2. Rozchody ogółem, z tego:

1 760 212,00

1 760 212,00

100,00

2.1. spłaty kredytów i pożyczek

1 760 212,00

1 760 212,00

100,00

2.1.1. na realizację programów i projektów realizowanych z udziałem środków, o których mowa  w art. 5 ust. 1 pkt 2 ustawy o finansach publicznych

0,00

0,00

-

2.2. wykup obligacji samorządowych

0,00

0,00

-

2.3. inne cele

0,00

0,00

-

 

 

B. Kwota wykorzystanych środków, o których mowa w art. 5 ust. 1 pkt  2:

- dochody:     921.399,95 zł

- wydatki:       815.757,29 zł

 

C. Zobowiązania, o których mowa w art. 72 ust. 1 pkt 4:

- nie wystąpiły na dn. 31.12.2013 r.

 

D. Kwoty dotacji otrzymanych z budżetów jednostek samorządu terytorialnego oraz kwoty dotacji udzielonych innym jednostkom samorządu terytorialnego:

* dotacje otrzymane:

- Powiat Augustowski: 6.103,84 zł

* dotacje udzielone:

- w 2013 r. nie udzialono

 

E. Wykaz udzielonych poręczeń i gwarancji:

- w 2013 roku nie udzielono

 

F. Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł, wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia:

 


  1. Oleksy Leszek  - 892,00 zł -  ważny interes podatnika
  2. Kurzyna Krystyna- 651,00 zł – ważny interes podatnika

3.    Derda Zygmunt

4.    Budziński Szczepan

5.    Sienkiewicz Bogdan

  1. Maksimowski Mirosław
  2. Oleksy Zbigniew
  3. Łukowski Zdzisław
  4. Skowroński Grzegorz
  5. Bućko Janusz

11.  Mikołajczyk Marek

12.  Oleksy Andrzej

13   Bielawski Andrzej

14.  Kunda Zbigniew

  1. Bagiński Jarosław

16.  Zalewski Adam

17.  Gulan Krzysztof

18.  Wronko Marcin

19.  Balcewicz Wiesław

20.  Prostko Stanisław

21.  Skowroński Grzegorz

22.  Ziarko Józef

23.  Kondratowicz Zygmunt

24.  Kowalewski Józef

25.  Skorupa Stanisław

26.  Wasilewski Leon

27.  Bronakowski Czesław

  1. Strękowski Leszek
  2. Bieniewski Karol
  3. Korzun Krzysztof
  4. Klekotko Jacek
  5. Ziarko Bogusław
  6. Sadowski Józef
  7. Grajewski Bogdan
  8. Grycz Władysław
  9. Ziarko Jarosław
  10. Wawiórko Andrzej
  11. Lasota Andrzej
  12. Frol Janusz
  13. Skowroński Arkadiusz
  14. Bronakowski Tomasz
  15. Andrzejczyk Jarosław
  16. Duda Henryk
  17. Kubeł Jerzy
  18. Drozd Edyta
  19. Bućko Mieczysław
  20. Chmielewski Józef
  21. Dobrzyński Waldemar
  22. Karpiński Jerzy
  23. Karpiński Jerzy
  24. Zalewski Karol
  25. Grochowski Dariusz
  26. Skowroński Jarosław
  27. Pycz Józef
  28. Skorupa Lech
  29. Szurant Mirosław
  30. Skowroński Remigiusz
  31. Jagłowski Jan
  32. Gnat Krzysztof
  33. Poracki Andrzej
  34. Szeląg Marian
  35. Oleksy Saturnin
  36. Górowski Józef
  37. Koronkiewicz Stefan
  38. Kukliński Marcin
  39. Lewoń Jerzy
  40. Boniecki Mieczysław
  41. Sołtys Bogdan
  42. Andruszkiewicz Ryszard
  43. Chmielewski Wiesław
  44. Wysocki Jarosław
  45. Koniecko Jacek
  46. Kwiatkowska Anna
  47. Rozmysłowicz Mariusz
  48. Rozmysłowicz Edward
  49. Turowski Krzysztof
  50. Wawiórka Kazimierz
  51. Wiśniewski Wojciech
  52. Danowski Krzysztof
  53. Wawiórko Radosław
  54. Arciszewski Konrad
  55. Borkowska-Jarosz Jolanta
  56. Bronakowski Dariusz
  57. Dobkowski Waldemar
  58. Kaczyński Mirosław
  59. Sobotko Teresa
  60. Skorupa Jerzy
  61. Siemion Dariusz
  62. Bartoszewicz Romuald
  63. Kuczyński Tomasz
  64. Łukawski Andrzej
  65. Wielgat Adam
  66. Ostrowski Czesław
  67. Włodkowska Cecylia
  68. Sobotko Krzysztof
  69. Karwowski Józef
  70. Poniatowski Józef
  71. Kopyczyński Krzysztof
  72. Wasilewski Wiesław
  73. Pieńczykowska Magdalena
  74. Boguszewski Paweł
  75. Suska Mieczysław
  76. Drejer Ryszard
  77. Mikołajczyk Marek
  78. Wendrzycki Arkadiusz
  79. Rutkowski Leszek
  80. Kędzierski Łukasz
  81. Borkowski Ireneusz
  82. Dorf Krzysztof
  83. Modzelewski Ryszard
  84. Stankiewicz Stanisław
  85. Cebeliński Jacek
  86. Ilewski Marian
  87. Arciszewski Stanisław
  88. Brodowski Tadeusz
  89. Oleksy Zbigniew
  90. Rozmysłowicz Zbigniew
  91. Stankiewicz Jerzy
  92. Wysocki Jan
  93. Grabowski Marek
  94. Szczęsny Marek
  95. Gnatowski Janusz
  96. Mieczkowski Jan
  97. Olszewski Jan
  98. Sikora Jarosław
  99. Sobolewski Marek
  100. Warchoł Edward
  101. Bronakowski Szczepan
  102. Czapliński Tadeusz
  103. Grygo Jerzy
  104. Gugało Antoni
  105. Kotowski Adam
  106. Kunda Zbigniew
  107. Lewoń Józef
  108. Łapszys Wiesław
  109. Sentkowski Szczepan
  110. Woźnicki Dariusz
  111. Berner Michał
  112. Kowalewski Jan
  113. Miller Andrzej
  114. Muczyński Zbigniew
  115. Sienkiewicz Bogdan
  116. Malinowski Jarosław
  117. Mierzejewski Jarosław
  118. Piotrowski Jacek
  119. Piotrowski Stanisław

147. Gminna Spółdzielnia „ Samopomoc Chłopska” – w tym umorzenie w kwocie 8.184,00 zł oraz odsetki w kwocie 16,00 zł, przyczyna-ważny interes podatnika i publiczny.



 

 

G. Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej:

 

 



  1. Aksjonów Leszek
  2. Andruszkiewicz Ryszard
  3. Andrzejczyk Andrzej
  4. Andrzejczyk Edward
  5. Andrzejczyk Jarosław
  6. Andrzejczyk Mariusz
  7. Arciszewski Konrad
  8. Arciszewski Marek
  9. Arciszewski Stanisław
  10. Arciuk Ryszard
  11. Augustowska Spółdzielnia Spożywców „SPOŁEM”
  12. Augustynowicz Mieczysław
  13. Auto Moto Centrum Jan Haraburda
  14. Bagiński Jarosław
  15. Balcewicz Wiesław
  16. Bartoszewicz Romuald
  17. Bekier Eugeniusz
  18. Bergałowski Antoni
  19. Berner Michał
  20. Berner Sławomir
  21. Bielawski Andrzej
  22. Bielawski Krzysztof
  23. Bielawski Szymon
  24. Bieniewski  Karol
  25. Bobran Marek
  26. Bogdzio Stanisław
  27. Boguszewski Jan
  28. Boguszewski Paweł
  29. Bołonkowski Jan
  30. Bondziul Krzysztof
  31. Boniecki Mieczysław
  32. Borkowska Anna
  33. Borkowska-Jarosz Jolanta
  34. Borkowski Andrzej
  35. Borkowski Dariusz
  36. Borkowski Grzegorz
  37. Borkowski Ireneusz
  38. Borys Urszula
  39. Brodowski Jarosław
  40. Brodowski Tadeusz
  41. Bronakowski Czesław
  42. Bronakowski Dariusz
  43. Bronakowski Szczepan
  44. Bronakowski Tomasz
  45. Bronakowski Waldemar
  46. Buczkowski Jan
  47. Buczyński Stanisław
  48. Bućko Adam
  49. Bućko Andrzej
  50. Bućko Dariusz
  51. Bućko Henryk
  52. Bućko Jadwiga
  53. Bućko Janusz
  54. Bućko Marek
  55. Bućko Marian
  56. Bućko Ryszard
  57. Bućkowski Jan
  58. Budzińska Irena
  59. Budziński Grzegorz
  60. Budziński Henryk
  61. Budziński Karol
  62. Budziński Szczepan
  63. Bujnowski Wiesław
  64. Bukowski Adam
  65. Cebeliński Jacek
  66. Cebeterewicz Jan
  67. Cebeterewicz Józef
  68. Chilicki Jan
  69. Chmielewska Krystyna
  70. Chmielewska Małgorzata
  71. Chmielewska-Piotrowska Beata
  72. Chmielewski Józef
  73. Chmielewski Mariusz
  74. Chmielewski Wiesław
  75. Ciborowski Lech
  76. Cichy Elżbieta
  77. Cieciuch Remigiusz
  78. Czajka Stefan
  79. Czajkowski Radosław
  80. Czapliński Grzegorz
  81. Czapliński Tadeusz
  82. Czyżewski Andrzej
  83. Czyżewski Konrad
  84. Dadura Leszek
  85. Dalecka Elżbieta
  86. Danowski Franciszek
  87. Danowski Jan
  88. Danowski Krzysztof
  89. Danowski Piotr
  90. Dawidejt Andrzej
  91. Dąbrowski Józef
  92. Denert Jan
  93. Denert Kazimierz
  94. Derda Zygmunt
  95. Długołęcki Henryk
  96. Dobkowski Marek
  97. Dobkowski Marek
  98. Dobkowski Waldemar
  99. Dobrydnio Barbara
  100. Dobrydnio Jarosław
  101. Dobrzyńska Luiza
  102. Dobrzyński Dariusz
  103. Dobrzyński Krzysztof
  104. Dobrzyński Leszek
  105. Dobrzyński Waldemar
  106. Dolewa Marcin
  107. Doliwa Jacek
  108. Doliwa Sylwester
  109. Dorf Artur
  110. Dorf Krzysztof
  111. Dorf Łukasz
  112. Downar Waldemar
  113. Drejer Ryszard
  114. Drewicz Bogdan
  115. Drozd Edyta
  116. Drzymkowska Izabela
  117. Drzymkowska Justyna
  118. Drzymkowski Adam
  119. Drzymkowski Andrzej
  120. Drzymkowski Henryk
  121. Duba Wiesław
  122. Duda Henryk
  123. Dziądziak Jan
  124. Dziełak Marek
  125. Dzieniszewska Ewa
  126. Dzierżyk Wojciech
  127. Faszcza Kazimierz
  128. Faszcza Piotr
  129. Fiedorowicz Zygmunt
  130. Formejster Jacek
  131. Frol Janusz
  132. Fryzjer damsko-męski Urszula Staniszewska
  133. Garncarek Przemysław
  134. Głębocki Henryk
  135. Gnat Krzysztof
  136. Gnatowski Janusz
  137. Gnatowski Marek
  138. Godlewski Bolesław
  139. Godlewski Zbigniew
  140. Gorajewska Danuta
  141. Górowski Józef
  142. Grabowski Bronisław
  143. Grabowski  Jerzy
  144. Grabowski Karol
  145. Garbowski Marek
  146. Grajewski Adam
  147. Grajewski Bogdan
  148. Grajewski Tadeusz
  149. Granacki Wojciech
  150. Grochowska Emilia
  151. Grochowski Bogdan
  152. Grochowski Dariusz
  153. Grochowski Jan
  154. Grosman Jarosław
  155. Grycz Jacek
  156. Grycz Teresa
  157. Grycz Władysław
  158. Gryczkowski Marek
  159. Gryczkowski Zbigniew
  160. Grygo Andrzej
  161. Grygo Andrzej
  162. Grygo Dariusz
  163. Grygo Grzegorz
  164. Grygo Jan
  165. Grygo Jan
  166. Grygo Jerzy
  167. Grygo Krzysztof
  168. Grygo Stanisław
  169. Grygo Zenon
  170. Grzybowski Marcin
  171. Gudanowski Piotr
  172. Gugało Antoni
  173. Gulan Krzysztof
  174. Gulan Tadeusz
  175. Haraburda Danuta
  176. Harasim Jarosław
  177. Ilewski Marian
  178. Iwanicka Alicja
  179. Jabłoński Andrzej
  180. Jabłoński Grzegorz
  181. Jabłoński Tadeusz
  182. Jagłowski Jan
  183. Jamiński Dariusz
  184. Jankowski Mieczysław
  185. Jankowski Piotr
  186. Jankowski Zdzisław
  187. Jarmoszko Henryk
  188. Jarosz Czesław
  189. Jarosz Zygmunt
  190. Jasiński Krzysztof
  191. Jurewicz Edward
  192. Jurewicz Jan
  193. Juszkiewicz Krzysztof
  194. Kaczyński Mirosław
  195. Kalisz Henryk
  196. Kalisz Mirosław
  197. Karpiński Andrzej
  198. Karpiński Andrzej
  199. Karpiński Damian
  200. Karpiński Henryk
  201. Karpiński Jacek
  202. Karpiński Janusz
  203. Karpiński Jerzy
  204. Karpiński Jerzy
  205. Karpiński Kamil
  206. Karpiński Wiesław
  207. Karpiński Witold
  208. Karpio Andrzej
  209. Karpowicz Jarosław
  210. Karwowski Józef
  211. Karwowski Lech
  212. Kędzierski Łukasz
  213. Kiełczewski Wiesław
  214. Kierklo Hanna
  215. Kierklo Leszek
  216. Kiewlak Bogdan
  217. Kiewlak Sławomir
  218. Kiewlak Zbigniew
  219. Klanowski Eugeniusz
  220. Klebanowski Waldemar
  221. Klekotko Jacek
  222. Kleszczewski Tadeusz
  223. Klimas Adam
  224. Klimaszewski Józef
  225. Kolenda Andrzej
  226. Kolenda Jarosław
  227. Kondratowicz Wiesław
  228. Kondratowicz Zygmunt
  229. Koniecko Benedykt
  230. Konopko Mariusz
  231. Kopyczyński Krzysztof
  232. Korenkiewicz Krzysztof
  233. Korenkiewicz Marek
  234. Korzun Henryk
  235. Korzun Krzysztof
  236. Korzun Tadeusz
  237. Kosakowski Kazimierz
  238. Kosiorek Emila
  239. Kosiorek Medykiewicz Barbara
  240. Kosiorek Mikołaj
  241. Kotowski Adam
  242. Kotowski Arkadiusz
  243. Kotowski Eugeniusz
  244. Kotowski Mieczysław
  245. Kowalewska Dorota
  246. Kowalewski Jan
  247. Kowalewski Jan Walery
  248. Kowalewski Józef
  249. Kowalewski Mariusz
  250. Kowalewski Tomasz
  251. Kowalski Dariusz
  252. Kownacki Krzysztof
  253. Kozikowski Henryk
  254. Kozłowski Andrzej
  255. Krajewski Fabian
  256. Krasiński Krzysztof
  257. Królczyk Tomasz
  258. Krupińska Beata
  259. Krupiński Janusz
  260. Kruza Kazimierz
  261. Krzynowek Jan
  262. Kubeł Jerzy
  263. Kuczyński Tomasz
  264. Kukliński Andrzej
  265. Kukliński Jerzy
  266. Kukliński Marcin
  267. Kukliński Stefan
  268. Kukliński Tadeusz
  269. Kukliński Zbigniew
  270. Kukliński Zenon
  271. Kulik Wiesław
  272. Kunda Jan
  273. Kunda Paweł
  274. Kunda Zbigniew
  275. Kuprewicz Jadwiga
  276. Kurzyna Krystyna
  277. Kuzio Jarosław
  278. Lasota Andrzej
  279. Lenkowski Leszek
  280. Leńkowski Jan
  281. Leńkowski Przemysław
  282. Leszczyński Andrzej
  283. Leszczyński Stanisław
  284. Lewoń Bogdan
  285. Lewoń Jerzy
  286. Lewoń Józef
  287. Litwicki Marcin
  288. Lotkowski Krzysztof
  289. Łaguna Kazimierz
  290. Łaniewski Ryszard
  291. Łapszys Wiesław
  292. Łask Zygfryd
  293. Łochowska Agnieszka
  294. Łukawski Andrzej
  295. Łukowski Zdzisław
  296. Maksimowski Mirosław
  297. Malinowski Jarosław
  298. Masiewicz Dariusz
  299. Mazut Tomasz
  300. Medykiewicz Leszek
  301. Metelski Tomasz
  302. Michałowska Grażyna
  303. Michałowski Adam
  304. Michałowski Artur
  305. Michałowski Marian
  306. Michałowski Ryszard
  307. Michniewicz Bogdan
  308. Mieczkowski Jan
  309. Mieczkowski Robert
  310. Mieczkowski Sławomir
  311. Mieczkowski Waldemar
  312. Mierzejewski Jarosław
  313. Mierzejewski Paweł
  314. Mikołajczyk Danuta
  315. Mikołajczyk Dariusz
  316. Mikołajczyk Janusz
  317. Mikołajczyk Marek
  318. Mikołajczyk Mariusz
  319. Mikucki Damian
  320. Milanowski Tomasz
  321. Milewski Marek
  322. Milewski Mirosław
  323. Miller Andrzej
  324. Miller Andrzej
  325. Miller Jan
  326. Miller Jerzy
  327. Miller Mariusz
  328. Mioduszewski Antoni
  329. Miszewska Bożena
  330. Mitros  Adam
  331. Mitros Krystyn
  332. Mitros Mariusz
  333. Młodzianowski Krzysztof
  334. Modzelewski Ryszard
  335. Mordaszewski Piotr
  336. Mroziewski Andrzej
  337. Mroziewski Szymon
  338. Muczyński  Ireneusz
  339. Muczyńnski Joachim
  340. Muczyński Zbigniew
  341. Muczyński Zygmunt
  342. Murawska Jolanta
  343. Niedźwiecki Krzysztof
  344. Niedźwiecki Waldemar
  345. Ogulewicz Mariusz
  346. Oleksiuk Tomasz
  347. Oleksy Andrzej
  348. Oleksy Czesław
  349. Oleksy Krzysztof
  350. Oleksy Leszek
  351. Oleksy Saturnin
  352. Oleksy Zbigniew
  353. Oleksy-Szyperek Ewa
  354. Olszewski Henryk
  355. Olszewski Jan
  356. Olszewski Kazimierz
  357. Orbik Andrzej
  358. Orbik Lech
  359. Orbik Marek
  360. Orzechowski Mieczysław
  361. Orzechowski Mieczysław
  362. Osewski Grzegorz
  363. Ostapowicz Bogusław
  364. Ostaszewska Agnieszka
  365. Ostaszewski Janusz
  366. Ostrowski Czesław
  367. Ostrowski Ryszard
  368. Owcarz Jan
  369. Owczarz Marek
  370. Pacewicz Edward
  371. Palczewska Danuta
  372. Palczewski Bogusław
  373. Palczewski Marian
  374. Palczewski Mirosław
  375. Panasewicz Stanisław
  376. Paszkowski Krzysztof
  377. Pianka Krzysztof
  378. Piaścik Bogusława
  379. Piekarska Ewa
  380. Piekarski Jerzy
  381. Piekarski Tadeusz
  382. Piekarski Zenon
  383. Pieńczykowska  Magdalena
  384. Pieńczykowski Jarosław
  385. Pieńczykowski Wojciech
  386. Pieńkowski Krzysztof
  387. Piętko Grzegorz
  388. Piętko Iwona
  389. Piotrowska Maria
  390. Piotrowski Andrzej
  391. Piotrowski Jacek
  392. Piotrowski Stanisław
  393. Płoński Paweł
  394. Polakowski Marek
  395. Polakowski Andrzej
  396. Polkowski Daniel
  397. Polkowski Tadeusz
  398. Poniatowski Bogdan
  399. Poniatowski Józef
  400. Poniatowski Mieczysław
  401. Poniatowski Piotr
  402. Popko Tadeusz
  403. Poracki Andrzej
  404. Pracownia Cukiernicza Polikarp i Lucyna Augustyniak
  405. Prawdzik Paweł
  406. Prawdzik Tadeusz
  407. Prostko Grzegorz
  408. Prostko Henryk
  409. Prostko Jarosław
  410. Prostko Prostyński Arkadiusz
  411. Prostko Stanisław
  412. Prostko Tomasz
  413. Przekop Krzysztof
  414. Przekop Krzysztof
  415. Purwin Krzysztof
  416. Purwin Marek
  417. Pycz Józef
  418. Raczkowski Jacek
  419. Renkiewicz Bogdan
  420. Renkiewicz Piotr
  421. Romanowski Jan
  422. Roszkowski Jarosław
  423. Roszkowski Zbigniew
  424. Rozmysłowicz Agnieszka
  425. Rozmysłowicz Arkadiusz
  426. Rozmysłowicz Edward
  427. Rozmysłowicz Mariusz
  428. Rozmysłowicz Zbigniew
  429. Rółkowski Krzysztof
  430. Rółkowski Tomasz
  431. Ruszczyk Krzysztof
  432. Ruszczyk Wiesław
  433. Rutkowski Andrzej
  434. Rutkowski Leszek
  435. Rutkowski Waldemar
  436. Rydzewski Bogusław
  437. Rzepnicki Marek
  438. Sabasński Jan
  439. Sabasiński Józef
  440. Sadowska Cecylia
  441. Sadowski Adam
  442. Sadowski Grzegorz
  443. Sadowski Józef
  444. Sadowski Stanisław
  445. Sakowicz Beata
  446. Salon Fryzjerski „EWA” Damsko-Męski Ewa Puchlik
  447. Salon Fryzjerski Oliwia Anna Kniażewska
  448. Sarnacka Wiesława
  449. Sawicka Renata
  450. Sentkowski Szczepan
  451. Siemiaszko Grzegorz
  452. Siemiaszko Mirosław
  453. Siemion Dariusz
  454. Siemion Karol
  455. Siemion Michał
  456. Siemion Ryszard
  457. Sienkiewicz Bogdan
  458. Sienkiewicz Marek
  459. Sienkiewicz Piotr
  460. Sieńko Józef
  461. Sieńkowski Zbigniew
  462. Sierzputowski Tadeusz
  463. Sikora Andrzej
  464. Sikora Grzegorz
  465. Sikora Ignacy
  466. Sikora Jarosław
  467. Sikora-Dobrzyń Krystyna
  468. Skorupa Artur
  469. Skorupa Bogusław
  470. Skorupa Dariusz
  471. Skorupa Janusz
  472. Skorupa Jerzy
  473. Skorupa Lech
  474. Skorupa Stanisław
  475. Skowrońska Renata
  476. Skowroński Arkadiusz
  477. Skowroński Grzegorz
  478. Skowroński Jarosław
  479. Skowroński Jarosław
  480. Skowroński Józef
  481. Skowroński Remigiusz
  482. Skowroński Tomasz
  483. Skowroński Wiesław
  484. Smoleński Dariusz
  485. Sobolewski Waldemar
  486. Sobolewski Wiesław
  487. Sobolewski Wiesław
  488. Sobotko Krzysztof
  489. Sobotko Teresa
  490. Sokołowska Magdalena
  491. Sokołowski Karol
  492. Sokołowski Leszek
  493. Sokołowski Marian
  494. Sokołowski Waldemar
  495. Sołtys Bogdan
  496. Sołtys Waldemar
  497. Stachyra Jan
  498. Stacja Paliw Granaccy s.j.
  499. Stankiewicz Andrzej
  500. Stankiewicz Edward
  501. Stankiewicz Jerzy
  502. Stankiewicz Stanisław
  503. Strękowski Leszek
  504. Suska Mieczysław
  505. Szczepanowski Marcin
  506. Szczesny Józef
  507. Szczęsny Ludwik
  508. Szczęsny Marek
  509. Szczęsny Michał
  510. Szelong Marian
  511. Szpakowski Grzegorz
  512. Szparkowski Zdzisław
  513. Szurant Mirosław
  514. Szyc Józef
  515. Szyłak Jarosław
  516. Szymański Witold
  517. Szymonko Robert
  518. Świderski Józef
  519. Toczyłowski Grzegorz
  520. Toczyłowski Zbigniew
  521. Tomaszewski Dariusz
  522. Truszkowski Henryk
  523. Turowski Kazimierz
  524. Turowski Krzysztof
  525. Ułanowicz Lucyna
  526. Ułanowicz Szczepan
  527. Urbanowicz Adam
  528. Walicki Bronisław
  529. Walicki Józef
  530. Walicki Ryszard
  531. Walicki Zdzisław
  532. Walijewski Kamil
  533. Warchoł Edward
  534. Warsiewicz Bogdan
  535. Wasilewska Beata
  536. Wasilewski Leon
  537. Wasilewski Ryszard
  538. Wasilewski Wiesław
  539. Wawiórka Kazimierz
  540. Wawiórka Waldemar
  541. Wawiórko Adam
  542. Wawiórko Andrzej
  543. Wawiórko Jerzy
  544. Wawiórko Mieczysław
  545. Wawiórko Radosław
  546. Wawiórko Stanisław
  547. Wawiórko Tadeusz
  548. Wawiórko Tomasz
  549. Wawiórko Waldemar
  550. Wendrzycki Arkadiusz
  551. Wielgat Adam
  552. Wielgat Czesław
  553. Wielgat Izydor
  554. Wielgat Saturnin
  555. Wielgat Sławomir
  556. Wielgat-Miezio Jadwiga
  557. Wierciszewski Andrzej
  558. Wierciszewski Jerzy
  559. Wierciszewski Wiesław
  560. Wierzbicki Henryk
  561. Wierzbicki Jerzy
  562. Wilczewski Arkadiusz
  563. Wilczewski Edward
  564. Wiśniewski Edward
  565. Wiśniewski Franciszek
  566. Wiśniewski Stefan
  567. Wiśniewski Wojciech
  568. Włodkowska Cecylia
  569. Wnukowski Jan
  570. Woźnicki Dariusz
  571. Wronko Dorota
  572. Wronko Jan
  573. Wronko Kazimierz
  574. Wronko Marcin
  575. Wróblewski Tomasz
  576. Wysocki Adam
  577. Wysocki Jan
  578. Wysocki Jarosław
  579. Wysocki Leszek
  580. Wysocki Sylwester
  581. Zabłocki Marek
  582. Zajko Andrzej
  583. Zajkowski Tadeusz
  584. Zakład Murarski Marek Osakowicz
  585. Zalewski Adam
  586. Zalewski Karol
  587. Zalewski Mariusz
  588. Zalewski Piotr
  589. Zambrowska Marianna
  590. Zambrowski Grzegorz
  591. Zarzecki Piotr
  592. Zawadzka Bożena
  593. Zawadzki Paweł
  594. Zawalich Andrzej
  595. Zawalich Dorota
  596. Zawalich Jarosław
  597. Zdunek Iwona
  598. Ziarko Agnieszka
  599. Ziarko Bogusław
  600. Ziarko Elżbieta
  601. Ziarko Jan
  602. Ziarko Jan
  603. Ziarko Jarosław
  604. Ziarko Józef
  605. Ziarko Krzysztof
  606. Ziarko Marek
  607. Ziarko Marek
  608. Ziarko Zdzisław
  609. Zimiński Marian
  610. Znorowski Waldemar
  611. Zyskowski Zdzisław
  612. Żukowski Zygmunt
  613. Żywalewski Mieczysław


 

 

Wójt Gminy

Andrzej Kwieciński

 

 

Metryka strony

Udostępniający: ug

Wytwarzający/odpowiadający: Tomasz Grajewski

Wprowadzający: Tomasz Grajewski

Data wprowadzenia: 2014-08-04

Modyfikujący: Tomasz Grajewski

Data modyfikacji: 2014-08-04

Opublikował: Tomasz Grajewski

Data publikacji: 2014-08-04